ЗСУ у повній бойовій готовності

ЗСУ у повній бойовій готовності

Оголошення військового стану не застануть українських бійців із зненацька. За словами заступника міністру оборони України ІгораПавловського, Збройні Сили України готові до військового стану й можуть прийняти бої у будь-який час.

Він запевнив, що вітчизняні бійці в змозі виконати вимоги вищого керівництва країни, підтягнути резерви та дати повну відсіч ворогові. Також він зазначив, що в української армії є достатній військовий резерв, який допоможе вести війну.
Ігор Павловський повідомив, що за останні роки українська армія отримали величезну практику у бойових діях, що дозволило в достатній мірі підготувати та реформувати її. Чималу роль у цьому відіграли й Мінські домовленості, певен заступник міністру. Також він додав, що постійні напружені бої на сході країни ставлять перед владою чимало завдань. Зокрема, змушують переводити армію на профоснову, оснащувати та розробляти новітні озброєння і створювати окремі підрозділи, такі, наприклад, як Сили спецоперацій.
Наостанок він додав, що наразі зберігається висока ймовірність ескалації на Донеччині.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Президент Білорусії Олександр Лукашенко запевнив свого українського колегу Петра Порошенко у збереженні нейтралітету у військових діях і ненападі на Україну. Мовляв, ніхто й ніколи не зможе посварити обидві дружні держави, підкреслив білоруський керманич.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...