Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Росія не збирається виконувати судове рішення РЄ по Криму

Росія не збирається виконувати судове рішення РЄ по Криму
109212 ПЕРЕГЛЯДІВ

МІС Росії офіційно відмовляється реалізовувати рішення з кримського питання, яке призначила Рада Європи. Таку інформацію зовнішньополітичне відомство опублікувало на своєму сайті.

У дипломатичному відомстві підкреслили, що не збираються реалізовувати цей наказ, оскільки він носить односторонній характер і не має жодного консенсусу. Мовляв, це рішення не мають ані юридичної, ані правової основи.
Окрім цього у російському МІС зазначили, що планують дискредитувати Комітет міністрів Ради Європи і готують відповідні кроки щодо цього дійства. Натомість РФ ініціюватиме у відповідь два рішення проти України: на підтримку процесу у Мінському форматі та порушення прав людини безпосередньо в Україні.
Нагадаємо, на початку травня поточного року РЄ оголосило рішення з кримського питання та зобов’язало офіційну Москву дозволити безперешкодно працювати Меджлісу та зняти з організації усі обвинувачення в екстремізмі. Також дозволити лідерам кримських татар безпроблемно їздити на півострів.
Теж додамо, що рік тому влада окупованого Криму визнала Меджліс екстриміською організацією та заборонила його керівникам приїздити на півострів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення