Новообраний французький Президент офіційно втупив на свою посаду

Новообраний французький Президент офіційно втупив на свою посаду

14 травня цього року Еммануель Макрон став офіційно Президентом п’ятої Республіки. Церемонія інавгурації відбулася у столиці Франції в Єлисейському палаці. Таку інформації повідомили іноземні ЗМІ.

Перед церемонією Макрон зустрівся з екс-очільником Франції Франсуа Оландом. Останній поділився з новообраним головою держави нюансами стосовно контролю над ядерними силами держави та розповів про головні засади у керування країною.
Згодом у своїй сторінці у соцмережі Макрон написав, що обіцяє чути та дослухатися до своїх громадян. Вже згодом стало відомо, що новий керманич зробив свої перші призначення в АП. Зокрема, новим генсекретарем Єлисейського палацу стане Алексі Колер.
Також він призначив собі радника. Ним стане - посол Франції в ФРН 61-річний Філіп Етьєн. А спецрадником французького керманича буде30-річний Ісмаель Емельян. Головою АП - 64-річний Патрік Строд.
Уже в понеділок Еммануель Макрон призначить прем’єр-міністра країни, а до вівторка – підготує новий кабінет уряду. Цього ж дня Макрон планує нанести офіційний візит до Німеччини, аби зустрітися з німецькою канцлеркою Ангелою Меркель.
Нагадаємо, у другому турі в президентських перегонах Франції переважною більшість голосів виборців був обраний Еммануель Макрон, залишивший позаду свою опонентку Марін Ле Пен.