Європа має покладатися виключно на власні сили

Європа має покладатися виключно на власні сили

Європейські країни не можуть більше очікувати допомоги від інших, наприклад від США, вони мають керуватися виключно власними зусиллями. Про це заявила німецька канцлерка Ангела Меркель.

Вона зазначила, що минув час, коли ЄС могла розраховувати на когось. Відтепер прийшов час самотужки вирішувати свої проблеми. Таку заяву вона зробила опісля зустрічі з Дональдом Трампом і його колегами.
Проте Меркель все ж додала, що Америка та Великобританія повинні товаришувати. За її словами, ці дружні відносини зберігаються за участі нового очільника Франції Еммануеля Макрона.
Додамо, два місяці тому Дональд Трамп заявив, що Європа самотужки повинна вирішувати конфліктну ситуацію на сході України. Проте вже згодом він змінив думку та зазначив, що братиме активну участь у врегулюванні конфлікту в Україні. Конгрес США зауважив, що планує перезавантажити мирні переговорити про Україну з РФ, а також розширити обмеження проти Кремля

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...