Існують фактори стримання повного вторгнення Росії в Україну

Існують фактори стримання повного вторгнення Росії в Україну

Голова ВРУ Андрій Парубій вважає, що Кремль відмовиться від вторгнення за однієї умови. Про це повідомив спікер ВРУ Андрій Парубій на одній із прес-конференцій. 

На його думку, якщо в Україні не буде ГТС, це стримає російську владу від повномасштабного нападу. Газотранспортна система, поява якої може спровокувати вторгнення, це ГТС, через яку РФ постачає «блакитне паливо» до західного ринку Європи. Також Парубій додав, що РФ не вигідно запускати новий проект «Північний потік-2». Мовляв, це додаткові колосальні гроші, які агресор планує вкласти у посилення своїх терористичних військових угруповань, що діють на території України та Сирії.
Додамо наостанок, що до цього керівник групи «ІО» Дмитро Тимчук зауважив, що до планів РФ входить окупація підконтрольних територій української влади на Луганщині до кінця 2018 року.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...