Італійська влада звернулася до ЄС з питанням про мігрантів

Італійська влада звернулася до ЄС з питанням про мігрантів

В Італії звернулися до Євросоюзу з проханням допомагати та надавати притулок мігрантам, яким вдалося врятуватися. Про це стало відомо з іноземних ЗМІ. За словами міністра МЗС Італії Марко Мінітті, на країну наразі неймовірно тиснуть з усіх боків. Він зазначив, що Італія регулярно направляє свої судна, в тому числі й берегову охорону, які рятують мігрантів у Середземному морі. Мінітті підкреслив, що поки що Італія – єдина держава, яка рятує біженців і надає їм притулок. Він переконаний, якщо це єдина країна, яка поблажливо ставиться до мігрантів, то у світі існує серйозна проблема, яку потрібно нагально вирішувати. Глава італійського МЗС зазначив, що любить Європейський Союз, і пишатиметься, якщо хоча б одне судно вирушить з іншого європейського порту та допоможе рятувати мігрантів. На його думку, це б не вирішило питання біженців, але б продемонструвало єдність європейських народів.

За інформацією Організації Об’єднаних Націй, цьогоріч до Італії прибуло понад 80 тисяч біженців із різних країн. Їх вдалося врятувати у водах Середземного моря. Останніми днями італійські рятувальники дістали з моря понад 12 тисяч мігрантів, які ледве не потонули. Ще близько 2 тисяч біженців загинуло на шляху до Європи. Додамо, днями італійський посол в Євросоюзу Мауріціо Массарі заявив єврокомісару з проблем міграції Дмитрісу Аврамопулосу, що країна може внести заборону на швартування іноземних суден, що рятують мігрантів, у своїх портах. За даними одного італійського дипломату, Італії надто складно приймати усі кораблі, які рятують біженців у Середземному морі.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...