Макрон і Трамп обговорили питання військового протистояння в Україні

Макрон і Трамп обговорили питання військового протистояння в Україні

В Парижі пройшла зустріч американського керманича Дональда Трампа та його колеги – очільника Франції Еммануеля Макрона. Окрім питань тероризму та спільної співпраці, вони детально обговорили й ситуацію на сході України. Таку інформацію повідомив керманич Сполучених Штатів Дональд Трамп на одній із прес-конференцій, яка пройшла у Парижі.

Трамп розповів, що на зустрічі він разом із Макроном підняли низку питань, у тому числі ескалацію у Сирії, загрозу, яку несе Північна Корея, а також ситуації у Лівії та Україні. Теж, за словами Трампа, вони зробили важливий акцент на терористичній загрозі, яка ймовірна у всьому світі. Наостанок Трамп і Макрон підняли питання про Парижський кліматичний договір.
Нагадаємо, кілька днів потому американський очільник Дональд Трамп разом зі своєю дружиною Меланією Трамп прибув до Франції, аби долучитися до святкування Дня взяття Бастилії.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...