Столичний фунікулер буде закритий на ремонт

Столичний фунікулер буде закритий на ремонт

Плановий капітальний ремонт очікує на Київський фунікулер протягом найближчого місяця. У зв’язку з цим цей вид столичного транспорту буде закритий з 17 липня до 18 серпня. Такі ремонтні роботи є традиційними і визначені спеціальним регламентом, тому проводяться щороку.

У підприємстві «Київпастранс» офіційно повідомили про те, що починаючи з 7 години 17 липня тимчасово припиняє рух фунікулер, що починає свій рух на Поштовій площі. Згідно з офіційним планом, фунікулер підлягає обов’язковому обстеженню та плановому ремонту основних частин та механізмів.
Киян попереджають про те,що можна не хвилюватися з приводу таких тимчасових незручностей, оскільки випробування механізмів і вузлів цього виду транспорту та його плановий ремонт відбувається щороку, оскільки це передбачено спеціальними правилами будови та використання фунікулерів. Як повідомляють у «Київпастранс», за умови позитивних результатів випробувань після завершення ремонтних робіт цей вид транспорту отримає дозвіл на експлуатацію протягом наступного року.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...