Столичний фунікулер буде закритий на ремонт

Столичний фунікулер буде закритий на ремонт

Плановий капітальний ремонт очікує на Київський фунікулер протягом найближчого місяця. У зв’язку з цим цей вид столичного транспорту буде закритий з 17 липня до 18 серпня. Такі ремонтні роботи є традиційними і визначені спеціальним регламентом, тому проводяться щороку.

У підприємстві «Київпастранс» офіційно повідомили про те, що починаючи з 7 години 17 липня тимчасово припиняє рух фунікулер, що починає свій рух на Поштовій площі. Згідно з офіційним планом, фунікулер підлягає обов’язковому обстеженню та плановому ремонту основних частин та механізмів.
Киян попереджають про те,що можна не хвилюватися з приводу таких тимчасових незручностей, оскільки випробування механізмів і вузлів цього виду транспорту та його плановий ремонт відбувається щороку, оскільки це передбачено спеціальними правилами будови та використання фунікулерів. Як повідомляють у «Київпастранс», за умови позитивних результатів випробувань після завершення ремонтних робіт цей вид транспорту отримає дозвіл на експлуатацію протягом наступного року.

Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...