Новини України: Прикордонники посилили контроль за кордоном з Придністров’ям

Новини України: Прикордонники посилили контроль за кордоном  з Придністров’ям

Як повідомив заступник керівника інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки та оборони Володимир Польовий було прийнято рішення посилити контроль за кордоном між Україною і Придністров’ям.


Як повідомив заступник керівника інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки та оборони Володимир Польовий було прийнято рішення посилити контроль за кордоном між Україною і Придністров’ям. Так, зокрема, Державна прикордонна служба спільно з Національною гвардією посилили патрулювання за даною ділянкою кордону. Окрім цього для контролю за цією частиною українського кордону були направлені додаткові сили, а також створенні пересувні групи швидкого реагування.
Таке рішення було прийнято у зв’язку із загрозою потрапляння на територію України з території Придністровя осіб для здійснення терористичних актів і збройних провокацій. «Дані підрозділи повинні забезпечити захист кордону і не допустити на нашу територію осіб які мають намір здійснювати терористичну діяльність або збройні провокації.»,- заявив Польовий. Він також повідомив, що дна дії уже принесли певний результат. За його словами уже били затримані особи, які намагались незаконно перетнути кордон і які перебувають у розшуку правоохоронними органами України. Варто також додати, що за даними Служби безпеки України, на території Придністров’я перебувають військовослужбовці Збройних сил Російської Федерації, які займаються бойовим формуванням підрозділів.

 

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...