Путін впевнений, що відносини з Україною - «під контролем»

Путін впевнений, що відносини з Україною - «під контролем»

Російський президент Володимир Путін впевнений, що відносини з Україною хоч і перебувають у критичному стані, але не втрачені повністю. Днями він заявив, що розраховує відновити найближчим часом економічні відносини з країною. Таку інформацію повідомляють російські ЗМІ.

Очільник держави-агресора переконаний, що відносини між РФ та Україною досить критичні й навіть загострюються, проте він не втрачає надії, що зовсім скоро країни зможуть подолати бар’єр і почати відновлювати економічні зносини. На його думку, Україні зовсім не вигідно розривати відносини з Росією, оскільки вона чимало втратить без їхньої співпраці у багатьох галузях.
Путін підкреслив, що не все втрачено у спільній кооперації і можна докласти небагато зусиль, аби в цій сфері розпочати все заново. Мовляв, це могло б бути корисним для обох країн.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...