Дипломати G7 зосереджують увагу на тому, що потрібно обов’язково продовжувати розслідувати загибель відомого журналіста Павла Шеремета, аби якнайшвидше знайти і покарати зловмисників. Про це повідомили представники «Великої сімки».

20 липня 2017 року серед столиці Києва невідомі підірвали автівка, в якій їхав Павло Шеремет. Пройшов рік, однак винних так і не знайшли. Дипломати G7 підкреслили, що й надалі продовжують підтримувати та виступати за свободу слова в Україні. Вони акцентують увагу на незалежній пресі.
Нагадаємо, Павло Шеремет загинув через вибух, який прогримів у його автівці. Поліція відразу відкрила кримінальне провадження за фактом «Навмисного вбивства». Правоохоронці назвали розкриття цієї справи – «справою честі». У свою чергу столичний прокурор Роман Говда пообіцяв взяти розслідування справи Шеремета під власний контроль.
В МВС стверджують, що до автівка загиблого прикріпили саморобний пристрій вагою 600 г. Пізніше журналісти «Слідство. Інфо» провели своє розслідування цієї справи та вказали, що у день загибелі за Шереметом велась сліжка. Мовляв, за ним стежив колишній працівник СБУ. Згодом поліція його викликала на допит.