Внутрішньополітичне відомство України рішуче протестує через ріст агресії РФ на сході країни. Також держава висловлює протест проти застосування важкого озброєння – танків, мінометів та артилерії й постійних обстрілів, що не вщухають ані вдень, ані вночі, повідомляють у МЗС.

За їхніми словами, агресор свідомо порушує «хлібне перемир’я» та Мінські домовленості. Як відомо, вищезгадане перемир’я у рамках угод мало б тривати до кінця літа, проте бойовики його постійно порушували. За інформацією відомства, за останні три дня на сході країни загинуло 11 бійців АТО, ще 13 військових, і ще 2 цивільних доправлені до шпиталю.
Українська влада звернулася до офіційної Москви з вимогою якнайшвидше припинити агресивні провокації на Донбасі та розпочати нарешті виконувати Мінські угоди.
Окрім цього, у відомстві звернулися до міжнародних союзників із проханням вплинути на Москву, аби ті припинили збройні наступи на Донбасі та почали реалізовувати свої зобов’язання у цьому питанні.
Нагадаємо, за 18-20 липня 2017 року на сході України активізувалися збройні провокації. Бойовики активно вели обстріли українських позицій. У результаті боїв 11 бійців АТО загинуло, ще 15 отримали поранення та 1 військових потрапив до ворожого полону. Найбільші провокації зафіксовані в Авдіївці та Красногорівці.