У Великобританії переконані, що з України починається європейська безпека

У Великобританії переконані, що з України починається європейська безпека

Британський посол в Україні Джудіт Гоф днями дала прес-конференцію на британському есмінцю DUNCAN Королівських внутрішньо-морських сил країни, що приплив до Одеси. На конференції вона повідомила, що безпека цілої Європи залежить від безпеки в Україні, а саме з неї вона й починається. Таку інформацію повідомляють в Міноборони України.

За словами пані Гоф, для Британії Україна є в приорітеті, якщо говорити про зовнішню політики країни. Мовляв, європейська безпека починається з України, підкреслила посол. Також вона зауважила, що прихід королівського есмінця до України засвідчує повну підтримку цієї країни у боротьбі з російською агресією.

Нагадаємо, наприкінці липня до одеського порту прийшло кілька королівських есмінців ВМС Британії, а також турецький фрегат YILDIRІM внутрішньо-морських сил країни. Моряки Британії, Туреччини та України проведуть до кінця місяця спільні військові тренування, аби поділитися досвідом.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...