У США шукають можливості, аби змусити РФ виконувати «Мінськ»

У США шукають можливості, аби змусити РФ виконувати «Мінськ»

Спецпредставник Америки в Україні Курт Уолкер шукає ймовірні варіанти, які б змусили натиснути на Росію у вирішенні українського питання. Про це стало відомо від замміністра внутрішньополітичного відомства України Олени Зеркаль.

За її словами, Уолкер хоче створити такі умови, які б поставили Росію в глухий кут і, українське питання для Кремля стало б комком посеред горла, якого хочеться якнайшвидше позбутися.

Окрім цього, пані Зеркаль зауважила, що американський спецпредставник усвідомив, що конфлікт на сході України не стоїть на місці, російські найманці постійно порушують «режим тиші» та активізують свої військові сили. На її думку, пан Уолкер переконався уже, що між РФ та Україною точиться справжнісінька війна, що перебуває в стані загострення.

Додамо, раніше повідомлялося, що Курт Уокер сказав, начебто Америка активно обговорює питання про надання Україні озброєння для боротьби з кремлівським агресором.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...