Європейський Союз до завершення 2018 року проводитиме спецоперацію «Софія»

Європейський Союз до завершення 2018 року проводитиме спецоперацію «Софія»

Євросоюз планує продовжувати свою військову операцію на Середземному морі під назвою «Софія» ще півтора року. Це стало відомо з повідомлення, розміщеного на урядовому сайті України.

З оприлюдненої інформацію відомо, що операція ЄС складатиметься з двох завдань, а саме: з підготовчого процесу лівійської берегової охорони, а також флоту країни, друге завдання пов’язане з реалізації заборони на постачання озброєння до лівійських берегів згідно з Резолюцією Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй.

Окрім цього Рада безпеки ООН проводитиме моніториг охорони узбережжя Лівії. Механізм цього процесу наразі обговорюється. У планах операції - забезпечити високу тривалість і ефективність підготовки.

За інформацією уряду, до завдань спецоперації також входить збір даних про нелегальну торгівлю нафти з країни та підвищення рівня обміну даними з поліцією країн, які входять до Євросоюзу та Лівії, а також Фронтексу та Європолу.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...