Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Арутюнян Еміль Карленович: дніпровський меценат і підприємець протягом багатьох років стоїть на стражі духовності в Україні

Арутюнян Еміль Карленович: дніпровський меценат і підприємець протягом багатьох років стоїть на стражі духовності в Україні
211543 ПЕРЕГЛЯДІВ

Отримання Україною Томосу, побудова нових церков та відновлення занедбаних храмів – усе це було би неможливим, якби не зусилля та допомога багатьох впливових і небайдужих громадян. Підприємці та медійні особи мають соціальний та фінансовий ресурс, аби ефективно робити добрі справи, тому їхня допомога особливо важлива. Одним з провідних і постійних меценатів на Дніпропетровщині є Еміль Арутюнян. Разом з Олександром Петровським, президентом Міжнародного Благодійного фонду «Солідарність», він сприяє розвитку Української Православної церкви у своєму регіоні.

Духовність і благодійність: важливі справи для Арутюняна Еміля Карленовича


Говорячи про благодійність, варто згадати найбільш важливі справи Еміля Карленовича на ниві православ’я. Саме завдяки йому, а також Фонду «Солідарність», його представникам та безпосередньо президенту Олександру Петровському, минулого Великодня Дніпро першим в Україні отримав Благодатний вогонь з Єрусалиму. Саме вони разом з місцевою владою першими у нашій державі зустрів літак, що прибув зі Святої Землі. Більше того, представником України у Єрусалимі був протоієрей Віталій Лопушанський, настоятель храмового комплексу «Різдва Пресвятої Богородиці». Церква регулярно отримує допомогу від Еміля Арутюняна та Фонду «Солідарність», а також їхніх однодумців-меценатів.
Волонтери Фонду «Солідарність» та Еміль Арутюнян регулярно влаштовують великоднє свято і для вихованців дитячих будинків та інтернатів. Так, нещодавно, меценати на Великдень приїхали в гості у «Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат» для дітей з інвалідністю. Разом з представниками духовенства з Дніпровської єпархії Православної Церкви України. У заході взяли участь також настоятель храмового комплексу «Різдва Пресвятої Богородиці» протоієрей Віталій Лопушанський, намісниця Свято-благовіщенського жіночого монастиря ігуменя Наталія та матушка Єлизаветою. Вони провели святкове богослужіння для дітей з інтернату, привезли освячені паски та продукти харчування. Святкування провели у нещодавно побудованій з ініціативи і коштом «Солідарності» та інших меценатів капличці. Відтепер цей Храм Святителя і Чудотворця Миколая став постійним місцем для духовної підтримки дітей з особливими потребами, їхніх вихователів, батьків та всіх парафіян. У новоствореній капличці регулярно проходять богослужіння, куди запрошують усіх бажаючих.

Арутюнян Еміль Карленович: допомога дітям


Окрім сприянню розвитку православ’я у Дніпрі, Еміль Арутюнян активно допомагає дітям свого рідного краю. Це передусім вихованці спеціалізованих закладів для дітей з інвалідністю, позбавлені батьківського піклування та сироти. Не забуває меценат і про соціальні центри, які допомагають різним категоріям дітей, підлітків та дорослих.
Разом з Олександром Петровським, співробітниками Фонду «Солідарність» та волонтерами Еміль Карленович регулярно відвідує Дніпровський будинок-інтернат для дітей з особливими потребами. Їм влаштовують цікаві святкові вечори, пригощають смачними гостинцями, накривають стіл на великі свята і кожному дарують хороші подарунки. Дітям регулярно проводять корисні лекції і майстер-класи, які згодом допоможуть їм адаптуватися у дорослому світі.

Неодноразово допомагав Еміль Арутюнян і будинку маляти, що знаходиться у Придніпровську.

Заклад для найменших отримав хороший ремонт, продукти харчування та догляду за малюками. Сам меценат завжди із задоволенням відвідує дитячі заклади, оскільки допомога підростаючому поколінню – це у першу чергу допомога Україні у майбутньому.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення