Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Сполучені Штати активно взяли за вирішення українського питання

Сполучені Штати активно взяли за вирішення українського питання
136883 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Білому домі взялися прискорити вирішення військового конфлікту на сходу України. В американському Державному департаменті заговорили, що найближчим часом у США планують розпочати активні переговори з усіма сторонами конфлікту.

Крім того країна вирішила стати активним учасником переговорного процесу у цьому питанні. Спецпредставник від Америки в Україні Курт Уолкер має зустрітися у штаб-квартирі ЄС із представниками від Європейського Союзу та Північноатлантичного Альянсу. Таку інформацію Курт Уокер повідомив журналістам 26 липня на прес-конференції.

Також він розповів, що перед усім відвідав Донеччину та столицю України, а теж поспілкувався з німецькими та французькими колегами щодо їхнього бачення нормандського формату. Потім Уолкер планує поїхати з офіційним візитом до Відню, аби поспілкуватися зі спостерігачами від ОБСЄ, а наостанок перед відлітом на Батьківщину, він має відвідати Великобританію.

В його плани також входить діалог із Росією, аби остаточно вирішити конфлікт і зрушити з «мертвої точки» в українському питанні та Мінських угодах. Теж він підкреслив, що вирішення цієї проблеми є надважливим для Америки, оскільки існуючий конфлікт на сході України не дозволяє поліпшити відносини між Вашингтоном і Москвою.

Насамкінець пан Уолкер підкреслив, що головна ціль у цьому питанні – відновлення територіальної цілісності України та її суверенітету, а теж збереження та забезпечення мовних та релігійних цінностей кожного громадянина країни.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення