Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Кияни втретє вмовляють місцеву владу зберегти книжкову «Петрівку»

Кияни втретє вмовляють місцеву владу зберегти книжкову «Петрівку»
217875 ПЕРЕГЛЯДІВ

На початку липня поточного року стало відомо, що можливо одну з найвідоміших пострадянських локацій Києва можуть знести під забудову ТРЦ.
Стало відомо, що новий власник території планує знести книжковий ринок, на якому більшість працівників торгують ще з 1990-х та хоче побудувати великий ТРЦ на, що вже має дозвіл. А в свою чергу працівники зможуть облаштуватись в промзоні біля метро «Лісова».

Та за допомогою мешканців Києва, продавці почали активний спротив та наполягають на збережені «невід’ємної частини культурного міста» Наразі відомо, що Вже за кілька днів відбувся протестний мітинг, а на сайті Київради з’явилась петиція з вимогою не допустити цього будівництва (наразі вона зібрала більше тисячі підписів).
Крім того, ініціативна група захисників «Петрівки» підготувала і зареєcтрувала у Київраді проєкт рішення, який, зокрема, виводить територію ринку з-під будь-якої забудови та вносить ці зміни у Детальний план території, прийнятий для Почайної у 2016 році.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу, Київ ,Петрівка
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео