Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Розширення санкцій США щодо використаного металу у ядерних програмах Ірану

Розширення санкцій США щодо використаного металу у ядерних програмах Ірану
67622 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це повідомив державний секретар Майк Помпео у своїй заяві.
«Іранські ядерні, балістичні ракети та військові програми становлять серйозну загрозу міжнародному миру та безпеці. З метою протидії цим загрозам, я оголошую про значне розширення сфери застосовування санкцій, пов’язаних з металами, що реалізуються Державним департаментом», - йдеться у повідомленні.
Мова йде про двадцять два матеріали, що використовуються у балістичних ракетних, військових або ядерних програмах Ірану.
«Ті, хто свідомо передають такі матеріали Ірану, підлягають покаранню відповідно до розділу 1245 Закону про свободу та Акту про нерозповсюдження щодо Ірану», - зазначається у документі.
Помпео наголосив, що збережеться санкційний тиск, «допоки Іран не почне поводити себе як нормальна країна».
США поступово пускають в дію санкції проти Ірану з метою обмеження його дій, націлених на посилення напруження в регіоні Близького сходу, а також недопущення розвитку ракетно-ядерних програм, що загрожують всьому світу.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Майк Помпео,США,Іран
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео