Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Прокурор, що кидався сокирою у сусідів, живе на землі батька-мільйонера

Прокурор, що кидався сокирою у сусідів, живе на землі батька-мільйонера
46591 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокурор прокуратури міста Києва Євген Дудко «засвітився» на відео, де кидався сокирою. Виявилося, що згідно з декларацією його там не мало би бути
Журналісти Bihus.Info звернули увагу на відео, зняте у котеджному містечку в селі Козин, що під Києвом, де чоловік кидався сокирою в сторону сусідів, які влаштували барбекю. Цим чоловіком виявився прокурор прокуратури Києва Євген Дудко.
Згідно з декларацією, він займає посаду прокурора відділу нагляду за додержанням законів СБУ та Держприкордонслужби. А от серед майна будь-чого, що могло б пояснити знаходження Дудка у Козині немає: прокурор задекларував лише квартиру площею у 32 квадратні метри.
Утім, журналісти зафіксували, як Дудко та його дружина регулярно виїжджають на задекларованих автомобілях саме з цього котеджного містечка.
Журналісти також з’ясували, що земельна ділянка у Козині належить батьку прокурора, який, щоправда, протягом 10 останніх років не отримував офіційного прибутку, проте стверджує, що понад двадцять років є доларовим мільйонером.
Також у декларації Дудка зафіксовано 37 тисяч доларів готівкою, що також не є співмірним із офіційними доходами прокурора та його дружини. А от на банківських рахунках прокурор зберігає лише 5 гривень.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,прокуратура Києва,декларація
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео