Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Шістьом особам НАБУ оголосило підозру у справі заниження ціни газового родовища

Шістьом особам НАБУ оголосило підозру у справі заниження ціни газового родовища
62358 ПЕРЕГЛЯДІВ

Програма «Схеми» ще у 2018 році розповіла про задешеве придбання газового родовища. Тепер чиновники та причетні до фірми особи готуватимуться до розгляду справи в суді.
31 липня 2020 року Національне антикорупційне бюро разом із Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою оголосили підозру шістьом особам за дії, що призвели до штучного заниження ціни на видобуток газу в Свистунківсько-Червонолуцьому газовому родовищі ТОВ «Аркона Газ-Енергія».
Підозри оголосили чиновникам Укрдержгеорозвідувального інституту, Дежкомісії з корисних копалин та посадовим особам ТОВ «Аркона Газ-Енергія» та ТОВ «ВФ «Проект-Нафтогаз».
Їх підозрюють у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні.
Детективи зазначають, що кількість підозрюваних по справі може збільшитися, адже розслідування триває.
Справа полягає у тому, що ТОВ «Аркона Газ-Енергія» з 2016 року неодноразово намагалася отримати цю ділянку газового родовища, проте досягла успіху лише після зміни власників. У підсумку бюджет отримав лише менше 4 мільйонів гривень замість встановлених законодавством двохсот мільйонів.
Ця різниця, на думку слідства, і складає розмір збитків, що учасники схеми нанесли бюджету України.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу, НАБУ,підозра
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео