Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Для поліцейського, який вимагав 6 тисяч доларів, ДБР вимагає позбавлення волі

Для поліцейського, який вимагав 6 тисяч доларів, ДБР вимагає позбавлення волі
39763 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поліцейський вимагав шість тисяч доларів США. Тепер йому загрожує повна конфіскація майна і позбавлення волі
Державне бюро розслідувань направило до суду обвинувальний акт щодо ексначальника відділу Національної поліції Волинської області. Його звинуватили у вимаганні та отриманні хабаря.
Слідчі встановили, що поліцейський вимагав від неназваного громадянина хабар у розмірі 6000 доларів США. За ці гроші правоохоронець пообіцяв, що громадянина разом із матір'ю не притягнуть до відповідальності та не конфіскують їхній автомобіль.
У лютому цього року він був затриманий, коли отримував першу частини хабаря у розмірі половини суми, яку вимагав поліцейський (три тисячі доларів США).
Відтепер йому загрожує позбавлення волі строком від 5 до 10 років. Також його можуть позбавити права займати державні посади строком до 3 років і конфіскувати майно.
Роботу над справою вели слідчі Львівського територіального управління Державного бюро розслідувань, процесуальне керівництво – прокуратура Львівської області.
Нагадаємо, раніше НАБУ оголосило про підозру шістьом особам, пов’язаним із незаконною передачею газового родовища приватній компанії.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,ДБР,незаконне збагачення,Національна поліція України
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео