Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чиновника Харківської ОДА затримали за його минуле – глава Харківської ОДА

Чиновника Харківської ОДА затримали за його минуле – глава Харківської ОДА
56465 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чиновник оцінив підключення електроустановок приватної компанії до електромереж у 1,3 мільйони гривень. Тепер НАБУ планує оголосити йому підозру
Очільника департаменту Харківської облдержадміністрації Андрія Винниченка затримали на хабарі у розмірі 1,3 мільйони гривень.
Чиновник пообіцяв одному приватному підприємцю, що допоможе владнати проблеми із підключенням електричних установок його підприємства до електромереж Харківщини. Оцінив цю процедуру він у 2200 гривень за кожен кіловат потужності, якого потребував підприємець.
Чиновника затримано, детективи планують оголосити йому підозру.
Голова Харківської ОДА Олексій Кучер вже прокоментував цю подію, а також нічні обшуки у адмінбудівлі, у своєму Телеграм-каналі. Він зазначив, що події, за які затримали чиновника, не стосуються його роботи у Харківській ОДА, а є наслідком його минулої роботи в структурах обленерго.
Також він заявив, що заохочує правоохоронців перевіряти чиновників Харківської ОДА на доброчесність та додав, що корупціонерам «стане дискомфортно у цих стінах».
До того ж, Кучер зазначив, що Винниченко муситиме понести покарання, якщо його вину буде доведено судом.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Харківська ОДА,НАБУ,незаконне збагачення
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео