Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ОАСК може скасувати реєстрацію партії Зеленського, у нього ж не збираються ліквідовувати ОАСК

ОАСК може скасувати реєстрацію партії Зеленського, у нього ж не збираються ліквідовувати ОАСК
64862 ПЕРЕГЛЯДІВ

Окружний адміністративний суд Києва може розпочати процес скасування реєстрації партії президента. Учора суддів викликали на допит до НАБУ, а в Офісі президента відмовляються розглядати питання його ліквідації
Громадянин звернувся до Окружного адміністративного суду Києва із позовом, згідно із яким, у разі ухвалення, Міністерство юстиції буде зобов’язане прохати суд позбавити партію «Слуга народу» реєстрації.
В ОАСК стверджують, що позивач вказав на те, що міністерство не виконує закон «Про політичні партії в Україні» та Положення про Міністерство юстиції. ОАСК не наводить обґрунтувань із позову, чому саме міністерство, на думку позивача, зобов’язане скасувати реєстрацію партії.
В той самий час Офіс президента у відповідь на запит журналістів щодо ліквідації суду через скандал із «плівками Вовка» заявив, що не може називати суддів винними, оскільки ще немає вироку, а ліквідувати суд не може, оскільки для цього немає законних підстав. Вмішуватися у розслідування, як стверджують в ОП, ані Президент, ані його Офіс не мають права і не збираються.
Учора НАБУ повторно викликало дев’ятьох суддів ОАСК, зокрема й голову Павла Вовка, на допити. У Бюро заявляють, що вони вже неодноразово переховувалися від допитів у відпустках та на лікарняних.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Окружний адміністративний суд Києва,Слуга народу
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео