Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Зеленський планує візит до Білорусі, хоча ще не відомо, із ким зустрічатиметься

Зеленський планує візит до Білорусі, хоча ще не відомо, із ким зустрічатиметься
136357 ПЕРЕГЛЯДІВ

У жовтні Зеленський відвідає Гродно із офіційним візитом. Цей Форум регіонів Білорусі та України стане третім. З ким зустрінеться Зеленський – з Лукашенком чи кимось іншим – найімовірніше, стане відомо вже у неділю
Посол Білорусі в Україні Ігор Сокіл та віце-прем’єр Олексій Резніков обговорили питання офіційного візиту президента України Володимира Зеленського до Білорусі у жовтні цього року. Про це повідомляє білоруське посольство.
Згідно із повідомленням, сторони обговорили не лише зустріч перших голів держав, а й підготовку до третього Форуму регіонів Білорусі та України. Також вони підняли питання торгової та економічної співпраці між державами-сусідами.
Одним із головних пріоритетів у цьому напрямі білоруська сторона вважає відновлення попередніх обсягів товарообігу між державами, який скоротився через запроваджені обмеження у зв’язку із поширенням коронавірусу. Посольство додає, що товарообіг впав майже на чверть порівняно із минулим роком, зокрема, білоруський експорт до України знизився на майже 30%.
Раніше повідомлялося, що третій Форум регіонів Білорусі та України відбудеться у жовтні у місті Гродно. Попередній відбувся у жовтні минулого року в Житомирі.
9 серпня 2020 року в Білорусі відбудуться президентські вибори, на яких чинному керівнику Олександрові Лукашенку протистоїть дружина опозиційного блогера Світлана Тіхановська.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу, Володимир Зеленський,Олександр Лукашенко,вибори у Білорусі
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео