Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Арутюнян Еміль Карленович : в опікуваному меценатами храмі «Різдва Пресвятої Богородиці» відбувся молебень за участю визначних діячів церкви, культури та політики

Арутюнян Еміль Карленович : в опікуваному меценатами храмі «Різдва Пресвятої Богородиці» відбувся молебень за участю визначних діячів церкви, культури та політики
117571 ПЕРЕГЛЯДІВ


Дніпровський храм «Різдва Пресвятої Богородиці» вже тривалий час є одним з центрів духовності на Дніпропетровщині. Традиційно він збирає під своїм куполом не лише багато прихожан, але й почесних гостей. Нещодавно у храмі відбувся молебень за участю відомих у регіоні меценатів, діячів культури та політики. Серед гостей були п’ятий президент України Петро Порошенко, підприємці та меценати Еміль Арутюнян та Олександр Петровський.

Арутюнян Еміль Карленович : Урочиста служба у храмі «Різдва Пресвятої Богородиці» за участю почесних гостей


Молебень, що нещодавно пройшов у відомому дніпровському храмі «Різдва Пресвятої Богородиці», став визначною подією як для прихожан, так і для самих представників духівництва. Адже коротку, проте дуже змістовну службу провів сам Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Він нечасто проводить служби за межами столиці, тож для дніпровського храму це стало дійсно визначною подією.
Не лише візит Митрополита Київського став визначною подією в історії храму. На службі були присутні кілька важливих для України осіб: п’ятий президент Петро Порошенко, очільник Дніпра Борис Філатов, народні депутати Іван Куліченко та Андрій Павелко, Заслужена артистка України Оксана Петровська та інші. Досить частими, але не менш бажаними гостями і учасниками молебня стали меценати Еміль Арутюнян та Олександр Петровський, які постійно беруть активну участь у громадському та духовному житті рідного краю.

Арутюнян Еміль Карленович : роль у розбудові духовності та православ’я на Дніпропетровщині


Еміля Карленовича добре знають у різних храмах та монастирях Дніпра і області. Разом з однодумцями, іншими меценатами, у першу чергу Олександром Володимировичем Петровським, президентом Фонду «Солідарність», він надає фінансову допомогу у відновленні та ремонті церков, а також та побудові нових храмів на рідній Дніпропетровщині.


Незважаючи на те, що за основним родом діяльності Еміля Арутюняна є підприємництво і займається він переважно ресторанним бізнесом, йому вдається знаходити час на добрі справи, у тому числі у справі допомоги Українській Православній Церкві.
Завдяки спільним зусиллям Еміля Карленовича та Фонду «Солідарність», а також особисто Олександра Петровського було побудовано кілька нових храмів. Одна з найбільших церков у Східній Європі, – Храм Святого Григора Лусаворича, він належить до Вірменської Апостольської Церкви і відтепер збирає одночасно прихожан Вірменської церкви та УПЦ.
Ще декілька церков і храмів у Дніпрі та області були побудовані з нуля коштом меценатів. Окремі духовні заклади, завдяки ініціативі та фінансовій допомозі Еміля Карленовича, Олександра Володимировича та деяких інших небайдужих підприємців та громадських діячів змогли буквально відродитися після років занедбання.
Цікавою є практика озеленення храмових та монастирських комплексів. Дніпровські меценати не лише допомагають у цій справі особисто, але й надихають власним прикладом інших, сприяють добрим справам інформаційно.
Як відомо, допомагати духовності можна не лише, сприяючи розвитку церков і храмів. ДО переліку добрих справ Еміля Арутюняна входять також допомога дітям з особливими потребами, сиротам, тим, хто перебувають у соціальних центрах або долають тяжкі хвороби. Меценат разом з друзями та однодумцями часто влаштовують приємні сюрпризи дітям з соціально незахищених категорій, вітаючи їх зі святами або ж просто приїжджаючи в гості з подарунками. Ця справа, за їхніми словами, буде тільки розвиватися у майбутньому, оскільки ще є чимало людей, яким потрібна допомога і підтримка.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео