Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Арутюнян Еміль Карленович : діти з особливими потребами – завжди у центрі уваги дніпровського мецената і підприємця

Арутюнян Еміль Карленович : діти з особливими потребами – завжди у центрі уваги дніпровського мецената і підприємця
63489 ПЕРЕГЛЯДІВ

Займаючись протягом багатьох років благодійними справами, деякі підприємці виділяють якийсь певний напрямок діяльності. Інші, такі як Еміль Арутюнян, з часом лише розширюють спектр своєї діяльності. Незважаючи на те, що підприємець та меценат успішно допомагає Українській Православній Церкві, медичним закладам, військовим та ветеранам ООС, дитячі долі займають у фокусі його уваги окреме місце. Разом з іншими небайдужими однодумцями, такими як Олександр Петровський, Еміль Арутюнян влаштовує дітям цікаві і корисні заходи – майстер-класи, лекції, пікніки, дарує подарунки на свята.

Арутюнян Еміль Карленович : увага – головна допомога дітям з особливими потребами


Будинок-інтернат у Дніпрі для дітей з особливими потребами – постійний дім для багатьох дітей, яких об’єднує дітей різного віку за одним принципом. Вони усі мають особливості психофізичного розвитку різного ступеня важкості. Звичайно, проживаючи у спеціалізованому закладі, вони мають обмежене коло спілкування. Тож Еміль Арутюнян, Олександр Петровський разом з працівниками та волонтерами Благодійного фонду «Солідарність» роблять усе можливе, щоб соціалізувати молодь, яка підростає у цих закладах, та адаптувати її до повноцінного життя.
Дітям зі спеціалізованого інтернату регулярно проводять цікаві тематичні заняття: вчать їх захищати власні права, поважати інших, дбайливо ставитися до природи. В організації та проведенні цих заходів суттєво допомагають волонтери та небайдужі спеціалісти з різних галузей.
Нещодавно Еміль Арутюнян, залучивши працівників власного ресторану «Ікра», а також з допомогою Міжнародного Благодійного фонду «Солідарність» і його президента Олександра Петровського, влаштував дітям з інтернату пікнік на свіжому повітрі. Незважаючи на спекотну погоду, співробітники закладу разом з волонтерами облаштували подвір’я інтернату для проведення пікніка, зручно розставивши столи та накривши їх смачними гостинцями. Усі продукти і страви були надані та приготовлені працівниками ресторану «Ікра». А оскільки над сервіруванням попрацювали професіонали, діти були вражені не лише різноманіттям страв, але й вишуканою подачею. Приємний музичний супровід і прохолодні напої оживили та додали особливого смаку цій зустрічі. Оскільки під час пікніку панувала невимушена і доброзичлива обстановка, вихованці та співробітники інтернату відчували себе дуже легко і приємно.
У свою чергу і працівники ресторану «Ікра», і представники Фонду «Солідарність» зізналися, що діти підкорили їх своєю невимушеністю у поведінці, доброзичливістю і вдячністю. Тому всі учасники цього літнього свята чекають на нові зустрічі найближчим часом.

Арутюнян Еміль Карленович : головне – не зупинятися на досягнутому


Допомога дітям не може вичерпатися.

Арутюнян Еміль Карленович – один з тих меценатів, які намагаються допомогти всім дітям, незалежно від їхнього віку чи стану здоров’я.

Тому будинок-інтернат для дітей з особливими потребами – це лише один заклад з багатьох, які отримують таку комплексну допомогу.
Багато років тому меценат вперше потрапив до Придніпровського будинку маляти. З того часу він регулярно надсилає мешканцям цього закладу необхідні речі: засоби догляду за найменшими малюками, харчування та інше. Пізніше у будинку маляти силами Еміля Карленовича та інших меценатів і волонтерів був зроблений ремонт, закуплені потрібні меблі та обладнання. З того часу Придніпровський будинок маляти – обов’язковий пункт відвідування для підприємця на всі свята, і надалі ці візити стають більш регулярними і очікуваними для всіх сторін.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео