Інклюзивна освіта не має проблем з фінансуванням

Інклюзивна освіта не має проблем з фінансуванням

Потреби дітей з особливими фізичними особливостями будуть вирішені у межах запланованого у держбюджеті фінансування. Цього року уряд України виділив найбільшу суму на витрати у межах інклюзивної освіти.

Проводячи Всеукраїнську конференцію педагогічних працівників, прем’єр Володимир Гройсман відзвітував про те, що на потреби інклюзивної освіти цього року виділено найбільше коштів – 209 мільйонів гривень. Половина цієї суми, за словами очільника уряду, на цей момент вже профінансована.

Голова Кабінету міністрів висловив побажання відносно модернізації умов навчання дітей з особливими потребами. Зокрема, необхідно вдосконалити матеріально-технічну базу освітніх закладів, зокрема, серед першочергових потреб – закупівля обладнання для навчальних закладів, а також поповнення парку шкільних автобусів.

Освітні потреби будуть віднесені урядом до найбільш важливих і у наступному році. Так, Володимир Гройсман анонсував, що одним з пріоритетних питань у проекті державного бюджету на наступний рік стане підтримка українського вчителя.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...