Загадкові докази у справі збитого боїнгу

Загадкові докази у справі збитого боїнгу

У Сполучених Штатах Америки дали роз’яснення, чому докази стосовно збитого над донецьким небом кілька років тому МН17 тримають у таємниці. Як відомо, фактажні доведення того, як саме був збитий боїнг раніше оприлюднили в Сенаті та Палаті Америки. Проте офіційно суспільству цю інформацію не донесли. Таку новину повідомляють іноземні ЗМІ.

Зокрема, американські спецслужби не вказали, що боїнг збив ЗРК Бук, який привезли у Донецьк із Росії, каже американський посол у Росії Джон Теффт.

За його словами, жодна спецслужба не розкриватиме своїх інформаторів, оскільки це зможе лише нашкодити, як розслідуванню, так і джерелам, які надали відповідні дані для слідства. Проте доказів, які надали слідчі, достатньо переконливі, вважають у Сенаті.

Як повідомлялося раніше, боїнг МН17 малазійської компанії, який прямував до Куала-Лумпур, упав на Донеччині у липні 2014 року. Причиною авіакатастрофи стало те, що повітряне судно збили сепаратисти, які ведуть війну на сході України. Усі пасажири та члени екіпажу, а їх було 298 людей, загинули на місці події. Шансів вижити не було ні в кого, кажуть експерти.

За даними слідчої групи, до складу якої входить 5 країн – Україна, Малайзія, Нідерланди, Австралія та Бельгія, літак збили ЗРК Бук, що привезли з Росії. Окрім цього, слідчі встановили, що запуск зенітно-ракетного комплексу Бук відбувся з території, яку контролюють окупанти.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...