Сполучені Штати планують фінансово боротися з ІДІЛ і Росією

Сполучені Штати планують фінансово боротися з ІДІЛ і Росією

США збираються виділити на боротьбу з пропагандиськими заходами «Ісламської держави» і РФ кругленьку суму. Зокрема, американський Державний секретар Рекс Тіллерсон пообіцяв виділити 60 мільйонів доларів, аби направити їх на протистояння з пропагандою Кремля та ісламських посіпак, зазначає іноземна преса.

Ця сума - левова частка з виділених конгресменами 80 мільйонів доларів на різноманітні цілі для Центру з боротьби з пропагандиськими заходами терористів. Таке рішення Тіллерсон прийняв опісля того, як законодавці змусили його зробити максимум для вищезгаданої проблеми. Як відомо, 20 мільйонів доларів відомство уже отримало. Ще 40 мільйонів доларів найближчим часом має поступити на рахунок Пентагону на зазначені вище цілі.

Додамо, раніше сенатори звинуватили Рекса Тіллерсона в тому, що він не поспішає виділяти кошти на боротьбу з ворожою пропагандою, яка заполонила світ.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...