В Америці створили робота, який «відчуває» людей

В Америці створили робота, який «відчуває» людей

Вченим вдалось «навчити» робота розпізнавати людей під час руху.

Група вчених із Массачусетського технологічного інституту розробила дроїда, оснащеного високочутливими камерами та лазерними датчиками, аби він зміг дотримуватись соціальних норм.

Робот знає правила пішохідного руху, вміє коректно обганяти людей та обирати правильну сторону тротуару для пересування відповідно до норм встановлених у країні.

Науковці вважають, що така розробка зможе покращити «комунікацію» між людьми та машинами. На думку вчених таких роботів можна буде застосовувати для пакування та доставки продуктів у людних місцях, окрім того, вони зможуть перевозити і самих людей у лікарнях чи аеропортах.

На тестуваннях, які провели у кампусі інституту, робот вже продемонстрував свої навики, пропустивши людину з кавою та групу туристів.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...