У Росії учень влаштував стрілянину в школі

У Росії учень влаштував стрілянину в школі

У російському містечку Івантєєвка дев’ятикласник Михайло Півнєв відкрив стрілянину по своїх однокласниках і вчителях. Таку інформацію передають російські мас-медіа.

Учень завчасно підготувався до атаки. Напередодні він поцупив у батька пневматичний пістолет і купив кілька димових гранат. Своїх однокласників він сповістив про задумане ще до інциденту. Проте залишив їх в інтризі, не повідомивши деталей свого злочину. Він написав, що на клас чекає сюрприз, а на своїй сторінці в соцмережі повідомив англійською, що збирається завершити своє життя.

За даними преси, Михайло давно вів особистий щоденник. У ньому він неодноразово скаржився на вчителів і однокласників, яких він не міг терпіти.

5 вересня під час уроку він дістав зброю та почав цілити у своїх однокласників і вчительку. Останній він попав у голову. Поки він стріляв, то весь час повторював, що збирається себе знищити, кажуть очевидці. Перелякані діти кидалися з вікон. Як відомо, троє учнів отримали переломи, коли стрибали зі шкільного вікна.

Зловмисника затримала поліція на місці події та доправила до відділку.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...