Україна майже готова до початку опалювального сезону

Україна майже готова до початку опалювального сезону

Україна готова до старту опалення більше ніж на 90 відсотків – про це повідомив профільний міністр Геннадій Зубко. За повідомленням відповідних органів усі об’єкти мають бути повністю готові до опалювального сезону до 15 вересня.

Міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко повідомив про стан підготовки країни до початку опалювального сезону. Під час засідання уряду віце-прем’єр-міністр відзвітував про те, що загалом опалювальна система України готова до початку сезону на 95,6 відсотка. У тому числі вже понад 97 відсотків шкіл підготовлені до початку опалювального сезону, майже стільки ж – 96,7 % - дитячих садків, і понад 91 відсоток лікарень. Серед усіх котелень держави підготовлено до роботи більше 85 відсотків.

За словами Зубка, кінцевий термін, встановлений відповідним міністерством для закінчення роботи з підготовки всіх об’єктів до початку опалювального сезону, - 15 вересня. Починаючи з 18 вересня регіонами вирушить рейд перевірок – комісія з міністерства перевірить, наскільки готові до запуску опалення об’єкти житлово-комунального господарства.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...