Європейський Союз не піде на поступки Росії

Європейський Союз не піде на поступки Росії

Євросоюз налаштований не йти на поступки Росії. Тож продовжив дію санкційного пакету проти країни ще на півроку. Таку інформацію повідомляє прес-служба Ради Європи.

14 вересня цього року РЄ офіційно зазначила, що продовження обмежень на кремлівських фізичних осіб та організацій, які посягають на суверенітет і незалежність України, триватимуть півроку.

Як відомо, наразі обмеження введенні до середини березня наступного року. Під дію санкцій підпадає близько 150 людей, а також близько 40 компаній. Згідно з цими обмеженнями особи та організації, які входять до вищезгаданого списку, не можуть їздити до країн ЄС та користуватися своїми європейськими активами.

Окрім цього у РЄ повідомили, що список покинуло чотири людини. Причина – їхня смерть. Також три компанії, які пройшли процедуру злиття, виключені зі списку та подані в якості нових юридичних осіб.

Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...