Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Європейський Союз не піде на поступки Росії

Європейський Союз не піде на поступки Росії
246852 ПЕРЕГЛЯДІВ

Євросоюз налаштований не йти на поступки Росії. Тож продовжив дію санкційного пакету проти країни ще на півроку. Таку інформацію повідомляє прес-служба Ради Європи.

14 вересня цього року РЄ офіційно зазначила, що продовження обмежень на кремлівських фізичних осіб та організацій, які посягають на суверенітет і незалежність України, триватимуть півроку.

Як відомо, наразі обмеження введенні до середини березня наступного року. Під дію санкцій підпадає близько 150 людей, а також близько 40 компаній. Згідно з цими обмеженнями особи та організації, які входять до вищезгаданого списку, не можуть їздити до країн ЄС та користуватися своїми європейськими активами.

Окрім цього у РЄ повідомили, що список покинуло чотири людини. Причина – їхня смерть. Також три компанії, які пройшли процедуру злиття, виключені зі списку та подані в якості нових юридичних осіб.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення