Туск і Порошенко підняли питання Криму і Донеччини

Туск і Порошенко підняли питання Криму і Донеччини

Український очільник Петро Порошенко днями відвідав Сполучені Штати Америки та зустрівся з керівником Євроради Дональдом Туском. Таку інформацію повідомляє преса з посиланням на прес-службу президентської адміністрації.

Вони обговорили українське питання на Донеччині та проговорили позиції української влади стосовно миротворців Організації Об’єднаних Націй на тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини. Окремо вони також обсудили можливі варіанти звільнення анексованого Криму, а також підготовчі заходи стосовно саміту «Східного партнерства», що відбудеться наприкінці осені в штаб-квартирі Європейського Союзу.

Наприкінці розмови Петро Порошенко відмітив, що вдячний ЄС за продовження санкційного пакету проти РФ.

Нагадаємо, український керманич закликав австрійського колегу активніше просувати питання та наближати звільнення Донеччини, користуючись своїм головуванням в Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...