Генеральний прокурор відвідав зону АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Генеральний прокурор відвідав зону АТО (ФОТО, ВІДЕО)

В четвер, 21 вересня, під час робочої поїздки до Донецької області Генеральний прокурор України Юрій Луценко відвідав розташування 128 гірсько - піхотної бригади в зоні проведення АТО.

Також Юрій Луценко оглянув фортифікаційну споруду другої лінії оборони і наголосив на необхідності проведення перевірки використання бюджетних коштів на її зведення.


"Те, за що заплачено мільярди гривень. Те, що на ділі є імітацією опорного пункту: окопи без кріплення, перекриття бліндажів з гілок і 5 - 10 см ґрунту, броньовані двері та вікна вкрадені", - констатував він.

Генеральний прокурор повідомив, що першим завданням новому військовому прокурору сил АТО він поставив проведення розслідування щодо витрачених коштів і "в разі встановлення розкрадання - пред'явити обвинувачення тим керівникам ОДА, хто солодко спить в тилу".

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...