НАТО на боці України

НАТО на боці України

Генсекретар північноатлантичного Альянсу Йенс Столтенберг запевнив, що цілком підтримує Україну з її ініціативою направити на схід країни миротворчу місію Організації Об’єднаних Націй. Таку думку він днями висловив пресі по завершенню розмови з главою російського МЗС Сергієм Лавровим .

На його думку, на Донбас просто необхідно ввести миротворців ООН. Тож українська ідея в цьому контексті є дуже хорошою та правильною, підкреслив керівник НАТО. Щодо пропозиції українського опонента, то, за словами Столтенберга, вона й досі залишається у денному порядку.

Додамо, український очільник Петро Порошенко днями зустрівся з американським колегою Дональдом Трампом і зауважив, що США схвалює пропозицію України стосовно вводу місії ООН на Донеччині.

Нагадаємо, у свою чергу російський президент Володимир Путін висунув свої умови щодо миротворців. За його варіантом, на Донбасі мають бути миротворці лише на лінії відведення, і в жодному випадку не на території підконтрольній бойовикам.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...