Українського журналіста засудили у Криму

Українського журналіста засудили у Криму

Українського журналіста «Радіо свободи» Миколу Семені у Криму засудила окупантська влада. Чоловікові присудили 2,5 роки умовного терміну та заборону на журналістську діяльність. Таку інформацію повідомили у зовнішньополітичному відомстві України.

За словами представників МЗС, політичного в’язня засудили незаконно та у стилі окупаційної влади за сфабрикованою справою. У відомстві кажуть, ця справа є черговим доказом бандитської та репресивної влади Криму, направленим на знищення мешканців півострову.

У свою чергу міністерство звернулося до міжнародних союзників та іноземних правозахисників з проханням покарати країну-агресора та вжити відповідних заходів до окупантської влади.

Додамо, наприкінці минулого тижня Миколу Семені оголосили вирок. Йому присудили 2,5 роки умовно та заборонили працювати журналістом. Сторона обвинувачення запросила 3 роки за гратами.

Чоловіка звинувачували в закликах через свої публікації в так званих сепаратиських заходах і приєднання Криму до України. Під час судових слухань обвинувачений не відмовився від своїх слів і підтвердив, що вважає півострів частиною України, а також підкреслив, що не бачить у своїх словах криміналу.

Нагадаємо, до відповідальності Семені притягнули рік тому. Тоді йому інкримінували 5 років ув’язнення. Україна, Америка та Євросоюз вимагали Москву припинити вчиняти репресії проти журналіста.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...