​У Хмельницькому квартирант залишив на орендованій квартирі декілька ящиків підривників

​У Хмельницькому квартирант залишив на орендованій квартирі декілька ящиків підривників


Правохоронцям було вилучено 27 корпусів підривників до протитанкових мін та 44 донних частин підривача. За підрахунками спеціалістів-вибухотехніків, усі вилучені предмети є учбовими і жодної небезпеки не несуть.

60-річна хмельничанка звернулася до поліції, повідомивши, що під час прибирання квартири, яку вона здає, хазяйка побачила у шафі декілька ящиків з предметами, які зовні схожими на боєприпаси.

Відразу на місце події виїхала слідчо-оперативна група Хмельницького відділу поліції та спеціалісти-вибухотехніки. У квартирі правоохоронці виявили та вилучили 27 корпусів підривників до протитанкових мін та 44 донних частин підривача. Усі ці предмети виявились учбовими.

Як пояснила хазяйка квартири, минулого року вона на певний тривалий час здавала квартиру чоловікові, який, так і не розплатившись, покинув житло і зник у невідомому напрямку. Контактів його у пенсіонерки взагалі не залишилось. Жінка розповіла про планування ремонту у квартирі та виявлені коробки з підозрілими предметами.

Наразі слідчі працюють над встановленням особи чоловіка та з’ясовують походження учбових підривників.
Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...