Українська збірна здобула друге золото на «Іграх нескорених»

Українська збірна здобула друге золото на «Іграх нескорених»

У Торонто скарбничку нагород української національної збірної на «Invictus Games» поповнив капітан команди Олександр Писаренко.

Капітан українських нескорених майор поліції Олександр Писаренко став переможцем і у змаганнях з веслування на тренажерах. Ця нагорода стала другим золотом на рахунку української збірної.

Нагадаємо, 23 вересня у Канаді стартували «Ігри Нескорених».
Першу нагороду для України на паралімпійському спортивному форумі здобув патрульний поліцейський з Луцька Сергій Торчинський, який виборов бронзу у штовханні ядра.

Наступного дня срібло у забігу на 400 метрів здобув боєць роти особливого призначення Нацполіції «Чернігів» 29-ти річний Олександр Ткаченко.
Важливою заслугою Олександра Писаренка є згуртування української команди, члени якої, під керівництвом Олександра не лише разом тренувалися, а стали справжніми друзями.

Вітаємо наших нескоренихта бажаємо нових перемог!
СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...