Україна просить підтримки ООН у справі Сущенка

Україна просить підтримки ООН у справі Сущенка

Українська влада звернулася до Організації Об’єднаних Націй із проханням допомогти звільнити політичного бранці Росії українського журналіста Романа Сущенка. Ця інформація стала відомою з офіційного листа, адресованого генеральному секретареві ООН від очільника постійного представництва України в ООН Володимира Кольченка.

У листі він просить розглянути це питання на порядку денному Радбезу та Генеральної асамблеї ООН. Керівник місії Володимир Кольченко у листі наголошує, що хоче, аби ООН посприяла у вирішенні та звільнені Романа Сущенка, якого без жодних законних підстав утримують за гратами в РФ.

Нагадаємо, представники зовнішньополітичного відомства України на початку тижня прокоментували справу Сущенка та опротестувало судове рішення Московського міськсуду про подальше тримання за гратами в якості запобіжного заходу Сущенка.

У МЗС закликали міжнародну спільноту та правозахисників допомогти у вирішенні цієї несправедливості, застосовуючи всі можливі важелі впливу – від економічного до політичного.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...