Коломия відзначилася подією

Коломия відзначилася подією

У Коломиї, що на Прикарпатті, стався неприємний інцидент. Кілька днів тому трійка відвідувачів кав’ярні «Звенислав» здійняла у приміщенні з невідомих причин бучу та почали зривати зі стін українські прапори. Таку інформацію повідомляє преса.

Як відомо, цей заклад завжди полюбляли бійці АТО та майданівці. Саме вони прикрасили у свій час його стіни українською символікою: прапорами, шевронами, гербом. Проте того дня трьом чоловікам, які чаркувалися там, таке оздоблення припало не до смаку й вони почали здирати прапори зі стін.

Потім тріо стало лупцювати парубка, який зайшов до кав’ярні. Всі ці подробиці зняті на камеру відеоспостереження, що була у приміщенні.

На відео також видно, що зловмисників особисто знав консультант місцевого суду Михайло Прислупський,який підходив до чоловіків. Проте наразі він відхрещується від цього знайомства та уникає зустрічей із пресою та бійцями АТО. Слідство триває.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...