На Крим чекає військовий призов

На Крим чекає військовий призов

Окупантська влада вирішила знову призвати до лав РФ призовників у Криму. Таку інформацію повідомляє Міністерство оборони РФ.

Тепер вони хочуть набрати щонайменше дві тисячі призовників із мешканців півострову. Призивати розпочнуть з 15 жовтня цього року. На службу набиратимуть на військові кораблі та до берегових підрозділів ЧФ.

За даними російського відомства, майбутніх військових доправлятимуть на службові місця різними видами транспорту: автівками, залізничним і авіаційним транспортом. Середина жовтня стане етапом першого призову новобранців.

Як повідомлялося раніше, попередні роки після анексії російська влада призвала до своїх лав близько шести тисяч новобранців. В армії почали служити щонайменше чотири тисячі призовників. Цього року ця цифра може сягнути шести тисяч. До своїх лав Росія нелегально взяла на військову службу понад 1,5 тисячі кримчан.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...