Еко-вікенд: на Львівщині відбудеться агроярмарок органічної продукції

Еко-вікенд: на Львівщині відбудеться агроярмарок органічної продукції

Цими вихідними, 14-15 жовтня на Львівщині відбудеться Ярмарок органічної та натуральної продукції. Понад 30 виробників з різних регіонів України презентуватимуть сертифіковані органічні овочі, яйця, мед, крупи, соки, молоко, сир, ковбасні вироби та регіональну продукцію.

«Виготовлення органічної продукції сьогодні динамічно розвивається і є дуже актуальним для Львівщини. У області зареєстрований вже 21 виробник органічної продукції, тому вони потребують гідного представлення серед споживачів, - розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз. - У межах Ярмарку у суботу та неділю можна буде спробувати органічну продукцію, сертифіковану за європейськими стандартами, послухати спеціальні лекції, відвідати цікаві семінари».

Долучитись до заходів Ярмарку можна буде 14 та 15 жовтня з 10:00 до 18:00 у парку імені Івана Франка у Львові.

За словами організаторів, гості Ярмарку також зможуть спробувати вуличну їжу, яку готуватимуть з натуральних та органічних продуктів. А ще – відвідати спеціальні лекції щодо здорового харчування, унікальних сортів насіння, традицій карпатського молочарства, тощо. У межах агроярмарку також відбуватимуться майстер-класи з сироваріння, випікання здорового хліба та солодощів, готування ябчанки.

Для дітей працюватиме дитяча зона. Наймолодші відвідувачі зможуть взяти участь у спеціальному квесті “Кожному овочу свій час” та у тематичній прогулянці “Стежкою смаку”.

Родзинкою Ярмарку стане презентація Насіннєвої скарбниці України. Унікальна експозиція представить ретельно відібрані, особливі сорти насіння з різних регіонів України. Це насіння має місцеве походження і є стійким до хвороб. Збір такого насіння є дуже важливим для збереження біорізноманіття.

Зазначимо, Ярмарок відбудеться за підтримки Львівської обласної державної адміністрації. Подію організовують в межах дворічного проекту “Впровадження альтернативних методів сталого сільського господарства, формування екологічної громадської думки та громадського руху за збереження та захист місцевих екосистем”. До проведення ярмарку долучаються всесвітня громадська організація Слоу Фуд (Slow food) та ТМ Смак Українських Карпат.

Тегі: ярмарок, органічна продукція, фестиваль, їжа
Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...