​ Ольга Герасим’юк взяла участь у заходах, присвячених 295-річчю від дня народження Сковороди

​ Ольга Герасим’юк взяла участь у заходах, присвячених 295-річчю від дня народження  Сковороди

Перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк 6 жовтня на запрошення місцевої влади привітала учасників літературно-мистецького свята «Благословенні ви, сліди мандрівника Сковороди», організованого з нагоди 295-річчя від дня народження відомого українського мислителя і філософа Григорія Сковороди. Захід відбувся на його батьківщині в с. Чорнухи Полтавської області.

На святі були присутні гості як з України, зокрема викладачі і студенти Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г. Сковороди, так і з-за кордону – Польщі, Німеччини тощо. Були проведені традиційні сковородинські читання.

Організатори заходу ставлять собі за мету вшанувати відомого мислителя і надати його особі належного звучання на національному рівні. Адже ще у свій час Григорій Сковорода заклав основи демократичних поглядів, визнавши найбільшим здобутком людини – її волю і незаперечними цінностями для держави – повагу до людини, її прав і здібностей.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...