​Австрійські вибори

​Австрійські вибори

У Австрії завершаються дострокові урядові вибори нового європейського канцлера. Наразі впевнено лідирує партія на чолі з Себастьяном Курцем. Таку інформацію повідомляють іноземні експерти з екзот-полів.

Згідно з їхніми даними, народна партія Австрії активно виривається вперед. Існує висока ймовірність, що лідер партії займе посаду нового канцлера та буде першим у історії наймолодшим чиновником, що займатиме таку посаду.

За інформацією Інституту з консалтингових досліджень SORA, він отримає близько 32%, за даними інших експертів, він разом із своєю партією набере трохи більше за 31%. Проте це не переважна більшість голосів.

На другій сходинці в цьому рейтингу – соціально демократична партія – близько 27%. На чолі цієї партії діючий канцлер Крістіан Керн. На п’ятки їм наступають ультраправі, яких очолює Ханс-Крістіан Штрахе - близько 26%, та ліберами, яким прогнозують всього 5%. Тож експерти схиляються до думки, що саме ультраправа партія й сформує найбільшу партію в уряді.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...