Росія облишить Донбас: замісник міністра озвучив дату

Росія облишить Донбас: замісник міністра озвучив дату

Озброєні сили Росії залишать окуповані території Донбасу вже весною 2018 року – Гримчак.

«Я сказав, що в 2018 році Росія піде з Донбасу. В одній з телепередач я розповів, що ми домовилисьз друзями відсвяткувати день народження одного представника міжнародної спільноти в конкретному ресторані в Луганську в березні. Відтогойпішла весна», — відмітив чиновник.

По його словах, цьому сприяє величезний борг державних корпорацій.

«Це моїособисті дані, а не позиціядержави. Необхідно розуміти, що до кінцяцього року Росія повинна відшкодувати значну частину коштів на кредитні ресурси, які вони повертають. У них цікава структура боргу. Державний борг  в них не такий і великий, але борги державних корпорацій дуже великі», — підкреслив він.

У зв'язку зцим, керівництво Кремля спробує будь-якою ціною запобігти арешту своїх коштів.

«Фактично, коли ми говоримо про майбутнє, то необхідно розуміти, що головний день в житті РФ буде 2 лютого 2018 року, коли розвідувальне спвітовариство США видасть доповідь Конгресу, котрийзгідно прийнятого раніше закону повинен буде ці кошти заарештувати. Все, що коїться в Росії – це спроби, щоб ця дата не наступила», — заключив Гримчак.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...