Стало відомо, хто буде новою ведучою шоу «Орел і решка»

Стало відомо, хто буде новою ведучою шоу «Орел і решка»

Нещодавно українська знаменитість Регіна Тодоренко за власним бажанням залишила проект «Орел і решка». Як стало відомо, тепер замість неї ведучою буде Катерина Варнава – участниця російського Comedy Woman.

Згідно з інформацією, розміщеною на одному з російських веб-сторінок тепер Катерина Варнава буде тією, котрій СБУ заборонила в'їзд на територію Українитерміномв 5років. Також в новому сезонітревел-шоу до проекту приєднаються українські знаменитості – Алан Бадоєв, Коля Сєрга та Марія Івакова. Компанію Варнаві складуть російські зірки – Михайло Башкатов та Анфіса Чехова. Поки що офіційного підтвердження на дану інформацію немає, але в мережі вже з'явились перші знімки зі зйомок телепередач із Варновою в ролі ведучої.

Нагадаємо,що Регіна Тодоренко працювала на проектіз 2013 року.
В листопаді цього року ведуча залишила шоу, мотивуючись тим, що хоче розвиватись та рухатись далі, та бути поряд зі своїми друзями та рідними.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...