Стало відомо, хто буде новою ведучою шоу «Орел і решка»

Стало відомо, хто буде новою ведучою шоу «Орел і решка»

Нещодавно українська знаменитість Регіна Тодоренко за власним бажанням залишила проект «Орел і решка». Як стало відомо, тепер замість неї ведучою буде Катерина Варнава – участниця російського Comedy Woman.

Згідно з інформацією, розміщеною на одному з російських веб-сторінок тепер Катерина Варнава буде тією, котрій СБУ заборонила в'їзд на територію Українитерміномв 5років. Також в новому сезонітревел-шоу до проекту приєднаються українські знаменитості – Алан Бадоєв, Коля Сєрга та Марія Івакова. Компанію Варнаві складуть російські зірки – Михайло Башкатов та Анфіса Чехова. Поки що офіційного підтвердження на дану інформацію немає, але в мережі вже з'явились перші знімки зі зйомок телепередач із Варновою в ролі ведучої.

Нагадаємо,що Регіна Тодоренко працювала на проектіз 2013 року.
В листопаді цього року ведуча залишила шоу, мотивуючись тим, що хоче розвиватись та рухатись далі, та бути поряд зі своїми друзями та рідними.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...