Samsung анонсували чіпи eUFS на 512 ГБ для майбутніх флагманів

Samsung анонсували чіпи eUFS на 512 ГБ для майбутніх флагманів

Компанія Samsung презентувала свою нову розробку – чіпи флеш-пам’ятіeUFS місткістю 512 ГБ. Так що тепер 256-гігабайтні чіпи для збереження даних більше не є максимальними. Яквідмічається, нова пам’ять дозволитьзабезпечити необхіднуємкість для пристроївнаступного покоління, що є актуальним при появі відео 4K та віртуальної реальності.

Чіпи eUFS складаютьсяз вісьми 64-розрядних чіпів V-NAND загальним об’ємом 512 ГБ плюс контроллер. Таким чином, чіп здатнийзберігати 130 відеоматеріалів в якості Ultra HD (3840 × 2160) по 10 хвиин кожний. Крім того, новітня розробка отрималапокращення по електричній частині, що призвело доенергоефективності рішення.

Зрештою, новітні чіпиотрималипідвищенняшвидкості читання/запису. Розробники обіцяють, що eUFS-пам’ять дозволить передавати дані в 8 разівшвидше. Наприклад, 5-гігабайтний відеоролик Full HD можна скопіювати за 6 секунд. Як і очікується, нова пам’ять може з’явитисьвже в Samsung Galaxy S9 з 512 ГБ, однак поки що, це ще не підтверджено офіційно.

Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...