Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Samsung анонсували чіпи eUFS на 512 ГБ для майбутніх флагманів

Samsung анонсували чіпи eUFS на 512 ГБ для майбутніх флагманів
27640 ПЕРЕГЛЯДІВ

Компанія Samsung презентувала свою нову розробку – чіпи флеш-пам’ятіeUFS місткістю 512 ГБ. Так що тепер 256-гігабайтні чіпи для збереження даних більше не є максимальними. Яквідмічається, нова пам’ять дозволитьзабезпечити необхіднуємкість для пристроївнаступного покоління, що є актуальним при появі відео 4K та віртуальної реальності.

Чіпи eUFS складаютьсяз вісьми 64-розрядних чіпів V-NAND загальним об’ємом 512 ГБ плюс контроллер. Таким чином, чіп здатнийзберігати 130 відеоматеріалів в якості Ultra HD (3840 × 2160) по 10 хвиин кожний. Крім того, новітня розробка отрималапокращення по електричній частині, що призвело доенергоефективності рішення.

Зрештою, новітні чіпиотрималипідвищенняшвидкості читання/запису. Розробники обіцяють, що eUFS-пам’ять дозволить передавати дані в 8 разівшвидше. Наприклад, 5-гігабайтний відеоролик Full HD можна скопіювати за 6 секунд. Як і очікується, нова пам’ять може з’явитисьвже в Samsung Galaxy S9 з 512 ГБ, однак поки що, це ще не підтверджено офіційно.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення