Intel і Amazon випустили інтелектуальну камеру DeepLens

Intel і Amazon випустили інтелектуальну камеру DeepLens

Intel і Amazon випустили бездротову камеру DeepLens для створення продуктів, що використовують штучний інтелект і технології машинного навчання.

DeepLens побудована на базі процесора Intel Atom X5 з вбудованим графічним ядром. Вона може розпізнавати об'єкти і виконувати задані розробниками моделі комп'ютерного зору в реальному часі.

Машинне зір дозволяє істотно просунути організацію розумного будинку, роздрібної торгівлі, промисловості та інших напрямків.

Підтримуються програмні продукти і бібліотеки глибинного навчання, в тому числі Intel Compute Library для нейронних мереж Deep Neural Network (clDNN) і Apache MXNet. А підтримка Caffe2 і Google Tensorflow заявлена на І квартал 2018 року.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...